Alüminyum Çerçeve Açılır Kapanır Rondo Köşe A4 A3 50x70 70x100 A2 A1 Alüminyum Çerçeve Fiyatları nı sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz. Toptan fiyatlar için bizimle iletşime geçiniz.

Alüminyum Çerçeve Fiyatları Rondo a4 a3 a2 a1 a5 50x70 Opti Frame Poster Pano, ürünleri Display Ürünler Rondo köşe açılır kapanır 70x100 afiş çerçevesi display aç kapa a4 boyutunda afiş çerçeveler takmatik başlıca ürünlerimizdir.

Alüminyum Çerçeve Videomuz

Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve Ürünlerimizin Yanında Gönye Köşe imalatını da yapmaktayız.

Display ve reklam ürünleri bizzat imalatını yaptığımız asıl işimizdir. İstanbul ve Türkiye’nin her noktasına display ürünleri gönderiyoruz. Ayrıca avrupanın birçok ülkesine ihracatımız vardır.

Üretim ve ARGE firmamızın kendi bünyesindedir. Reklam ürünlerimizin satış sonrası desteğini kendi bünyemizde yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Firmamız en iyi hizmet, kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli yanınızdadır.

Ürünler kısa sürede üreterek müşterilerine teslim etmektedir. Müşterilerimiz ürünlerini zamanında teslim almışlardır. Firmamızda üretim ve stok durumuna göre aynı gün bile ürün teslim edilebilmektedir.

İşyerimiz İstanbul / Tuzla’dadır. Mesai saatleri içerisinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

(0216) 392 2757 numaralı telefonumuzdan e-posta adreslerimizden göndererek ulaşabilirsiniz.

Patenti bize ait dünya’nın en hafif plastik tabanlı alüminyum çerçevesi de firmamız tarafından yapılmıştır.

 

 

 

A4 A3 A2 A1 50x70 70x100 gönye rondo köşe alüminyum çerçeveler çeşitlerimizin bilgileri aşağıdadır.

32 mm. sürgülü, cam, su geçirmez diğer ürünler gibi garantilidir.

21x30 a3 afiş çerçeveler imalatı özel makineler kullanılmaktadır.

reklam rondo toptan üreticileri arasında en üst seviyedeyiz.

metal çift taraflı opti duvar boyut boyutu boyutunda üretmketeyiz.

ankara antalya istanbul kartal izmir tuzla bursa ümraniye pendik ikitelli çağlayan dudullu gebze bölgelerine de gönderim yapıyoruz.

eko ekonomik ebadı ebat ebatı ebatları firmaları hazır için kağıda kağıdı kağıdına kağıt kenarları malzemeleri malzemesi modelleri önden örnekleri özellikleri ölçüleri perpa plastik pvc satın al sertifika sistemleri siteleri sitesi şirketleri tabela 15x21 20 ye 30 40 21*30 25 lik mm 50 ye 70 50*70 70*100 70x100 a1 a2 a5 açılabilir açılıp kapanabilen aliminyum aluminyum alüminum asansör asılan askılı baskı cerceve çerceve çerçeve clips çat çat çerçeve.com çerçeveci çerçeveleri çerçeveli çerçevesi çeşitleri çıt çıt çıtçıtlı duvara monte en iyi ucuz gönye ilan imalatçı kilitli klik klipsli köşe köşeli lü oval rondolu satış satışı sayfa sektörü üretici üreticisi üretim üretimi ürün al ürünleri yapımı fiyat fiyatı imalat tanıtım 35*50 35x50

Ürün Özellikleri ve Çeşitlerimiz;

alüminyum çerçeve, A4 50x70 70x100 fiyat fiyatları, 50x70 çerçeve, rondo çerçeve fiyatları, rondo köşe alüminyum çerçeve fiyatları, alüminyum pano içerisine kenarları açılabilen profilleri sayesinde görseli en kısa sürede değiştirebilirsiniz. Rondo köşe alüminyum çerçeve içerisinde güneş ışınlarından koruyan ve parlamasını önleyerek görselinizin net bir şekilde görünmesini sağlayan UV Filtreli PVC koruyucu ile 25 mm, 32 mm ve değişik kalınlıklarda özel Rondo köşe alüminyum çerçeve profili kullanılmaktadır. Özel ebatlarda da üretilebilinir. Gönye ve Rondo köşeli çeşitleri vardır. Örgü desenli gri renk polistrenden üretilmiş zemine ve rahat açılıp kapanmayı sağlayan paslanmaz çelik yaylara sahiptir. Yatay ve dikey montajı kolay, şık ve zarif bir görünüm sağlar. Hastanelerde, cafelerde, ofislerde, showroomlarda vb. yerlerde görsellerinizi sergilemeniz için ekonomik ve şık bir üründür. Rondo köşeli alüminyum çerçeve fiyatları ile birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Standart renk gümüş eloksaldır.