Hakkımızda

  

Ayreks Reklam ve Tanıtım Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuş ve kuruluşundan itibaren alüminyum çerçeve, broşürlük, ayaklı pano sektöründe reklam ürünleri satışı yapmaktadır.
 
Display ürünleri bizzat imalatını yaptığımız asıl işimizdir. İstanbul ve Türkiye’nin her noktasına display ürünleri gönderiyor ve gönderdiğimiz ürünlere destek veriyoruz. Ayrıca Almanya başta olmak üzere avrupanın birçok ülkesine ihracatımız vardır.
 
Üretim ve ARGE firmamızın kendi bünyesindedir. Reklam ürünlerimizin satış sonrası desteğini kendi bünyemizde yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Firmamız en iyi hizmet, kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli yanınızdadır.
 
Firmamız satışını yaptığı ürünleri kısa sürede üreterek müşterilerine teslim etmektedir. Müşterilerimiz ürünlerini zamanında yada zamanından önce teslim almışlardır. Firmamızda üretim ve stok durumuna göre aynı gün bile ürün teslim edilebilmektedir.
 
Firmamız ve atölyemiz İstanbul Tuzla’dadır. Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Daha fazla bilgiye 05539501146 numaralı telefonumuzdan ya da ayreks@ayreks.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.
 
Patenti bize ait dünya’nın en hafif alüminyum çerçevesi de firmamız tarafından yapılmıştır.
 

Sizleri de AYREKS ayrıcalığına davet ediyoruz.